Goes 520 Max Forest 4x4

Dlouhá verze modelu Goes 520 Forest v černé barvě. V základní výbavě všech verzí MAX je kanadský variátor CV-Tech s motorovou brzdou, dále silný elektrický naviják, homologované tažné zařízení a také masivní nosiče. K dispozici také verze s EPS.

Víme dobře, co by měla mít pracovní čtyřkolka v základní výbavě. Pravě proto vznikla tato speciální edice Forest, která je jako stvořená pro práci v lese a né jenom v něm.

Všechna pracovní výbava jako silný elektrický naviják a homologované tažné zařízení se zásuvkou zde proto nechybí. Tato verze Forest Max poskytuje navíc spoustu pohodlí pro dva a je k tomu velice stabilní.

Do základního modelu jsme už i tak k plné pracovní výbavě přidali ještě kanadský variátor s motorovou brzdou značky CV-Tech! Co vy na to? Ještě stále váháte jakou pracovní čtyřkolku si máte koupit?

Cena 134 990 kč vč.dph

Goes 520 Max Forest 4x4 Black + CV-Tech + EPS Verze s kanadským CV-Tech variátorem, motorovou brzdou a elektrickým posilovačem řízení (EPS)  cena 149 990kč vč.dph

 

Goes 520 Max Forest 4x4 Camo + CV-Tech + EPS Verze s kanadským CV-Tech variátorem, motorovou brzdou a elektrickým posilovačem řízení (EPS)  cena 154 990kč vč.dph

více info na   www.atv-goes.cz/katalog/ctyrkolky/serie-goes-520/dlouhe-verze